Veido kaukės – ką turėtume žinoti?

Veido kaukės – ką turėtume žinoti?

Kaip dažnai naudojate veido kaukes? Veido kaukės – neatsiejama veido odos priežiūros dalių. Jos mūsų veido odą atgaiviną, praturtina įvairomis medžiagomis ir suaktyvina odoje esančių element veikimą. Šiuo metu dėl ypač išsausėjusio oro labai svarbu neužmiršti bent kartą per savaitę užsidėti drėkinamąją kaukę ir atgaivinti odą. Jei norite gauti keletą odos priežiūros patarimų, kaip elgtis su veido kaukėmis apie tai galite paskaityti šiame straipsnyje. 

Populiariausi veido kaukių tipai: 

Iš plataus veido kaukių pasirinkimo šiandieninėje grožio industrijoje dažniausiai rasime molio arba lakštines kaukes. Tiek molio, tiek laštinės kaukės turi privalumų ir trūkumų. Molio kaukėms paruošti gali prireikti šiek tiek daugiau laiko ir jos gali labiau apsunkinti mus savo konsistencija, tačiau kaip taisyklė šios kaukės būna labai veiksmingos. Lakštinės kaukės yra daug patogesnė alternatyva, tačiau gali būti ne tokios veiksmingos. Todėl renkantis lakštines kaukes svarbu nepamiršti pasidomėti ir kaukės sudėties.

Kad ir kokio veiksmingo veikimo būtų veido kaukes, jos “neveiks” jei bus nenuvalyta veido oda. Norint puikaus rezultato kosmetologai rekomenduoja nepamiršti  diena prieš atlikti veido odos šveitimą ir pašalinti negyvąsias odos ląsteles. Taip pat napmirškite veido kaukę rinktis pagal esamą poreikį rinktis bei  odos tipą.  Pavyzdžiui, riebesnei odai gali būti naudingos kaukės su salicilo rūgštimi, arbatmedžių aliejumi ar net medžio anglimi. Kreminės, žemo pH kreminė kaukė, kuri padeda išvalyti esamus spuogelius, naudodama šveičiamųjų rūgščių derinį, todėl oda atrodo akivaizdžiai sveikesnė ir lygesnė.  

Prieš tepant veido kaukes nepamirškite toniko. Kai prausiate veido odą, vanduo pakeičia Jūsų veido odos ph, kad atsatytumėte jį Jums reikalingas veido tonikas. Toniką svarbu naudoti po kiekvieno veiksmo, kuriame veido oda turėjo sąlyti su vandeniu. 

Komentarai išjungti.