Sužadėtuvių žiedas – ar svarbus deimanto dydis?

Sužadėtuvių žiedas – ar svarbus deimanto dydis?

Taigi koks iš tikrųjų turėtų būti dydžio sužadėtuvių žiedo deimantas? Šį dažnai užduoda smalsūs romantikai, perkantys sužadėtuvių žiedus savo išrinktosioms. Atsakymas paprastas? Paprasto atsakymo nėra. Jūsų sužadėtuvių žiedas, kaip ir bet kuris kitas simbolinis ir labai asmeniškas papuošalas, yra jūsų ir jūsų istorijos išraiška, todėl nėra jokių „teisingų“ ar „neteisingų“ žodžių/ patarimų – jūs tikrai žinote geriausiai. Tačiau, jei kyla dvejonių šis straipsnis jums turėtų padėti.

KAS YRA KARATAS?

Pirmiausia ir svarbiausia, pagrindai. Karatas yra deimanto svorio matavimo vienetas. Vienas karatas lygus ⅕ gramo, arba 200 miligramų. Karatinis deimanto svoris kartais tapatinamas su jo dydžiu, tačiau karato svoriui įtakos turi ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, deimanto šlifavimo būdas.

ĮSIKLAUSYKITE Į SAVO BIUDŽETĄ

NELEISKITE NIEKAM NURODINĖTI, KIEK TURĖTUMĖTE IŠLEISTI PERKANT SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDĄ

Rinkdamiesi šio sužadėtuvių žiedo centrinio deimanto dydį, vadovaukitės savo biudžetu. Neleiskite niekam sakyti, kad bereikalingas pinigų švaistymas yra vienintelis būdas parodyti, kad jums rūpi. Būkite sąžiningi su savimi, nusistatykite sau tinkamą maksimalią ribą ir nesijauskite spaudžiami nuo jos nukrypti. Tai bus stabilus orientyras, kuriuo remdamiesi jūs ir jūsų juvelyras galėsite remtis nagrinėdami savo galimybes, o bet kuris geras juvelyras mielai aptars įvairias galimybes, atitinkančias šią ribą.

Atminkite, kad karato svoris nėra vienintelis „C“, turintis įtakos deimanto kainai; jo šlifavimas, skaidrumas ir spalva taip pat turi įtakos jo geidžiamumui, taigi ir jo kainai. Kalbant apie etiškus sužadėtuvių žiedus, deimanto kilmė paprastai yra penktasis jo kainą lemiantis veiksnys. Pavyzdžiui, 0,5 ct deimantas, kurio kilmė atsekama iš Kanados, kainuoja maždaug 15 % brangiau nei tokio pat svorio perdirbtas deimantas. Galbūt pastebėsite, kad unikali jūsų deimanto istorija instinktyviai tampa svarbesnė už jo dydį. Taip pat, jei svarbiausia yra didelis dydis, tuomet perdirbto deimanto pasirinkimas yra puiki priemonė gauti daugiau karatų už savo monetas.

ATSIŽVELKITE Į JOS RANKŲ FORMĄ IR DYDĮ

Kiekvieno kūrybinio sprendimo, kurį priimate rinkdamiesi sužadėtuvių žiedą, pagrindas turėtų būti vienas esminis klausimas: Kaip jis atrodys ant jos rankos? Kiekviena ranka yra unikali genetinė kompozicija, simbolizuojanti visą gyvenimą išgyventą patirtį, patirtus pojūčius, įgytus įgūdžius.

Ant smulkios rankos ne kaip atrodytų rankos žiedas su milžinišku deimantu. 0,2 – 0,3 ct deimantai visada atrodys kukliai, nepriklausomai nuo konteksto, tačiau galite būti maloniai nustebinti mažesnio 0,4 – 0,6 ct deimanto poveikio. Kita vertus, platesniems pirštams dažnai labiausiai tinka 0,8-1,5 ct dydžio žiburėliai, kurie užima šiek tiek didesnį plotą. Jei jūsų partneris žino apie jūsų planus pasipiršti, gali būti naudinga užsisakyti vieną ar dvi konsultacijas dėl juvelyrikos, kad jis galėtų pasimatuoti keletą žiedų pavyzdžių ir pajusti, kas tinka jo pirštui. 

MĄSTYKITE PRAKTIŠKAI SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI BUS NEŠIOJAMI KIEKVIENĄ DIENĄ

Ar jūsų partnerė yra praktiškas žmogus; aktyvų gyvenimo būdą gyvenantis žmogus? Ar jos kasdienis darbas susijęs su fiziniu darbu? Ar ji laisvalaikį leidžia sportuodama arba kasinėdama sode? Jei į bet kurį iš šių klausimų atsakėte teigiamai, tikėtina, kad sužadėtuvių žiedas turės būti praktiškas. Laimei, deimantai yra kiečiausia natūraliai egzistuojanti medžiaga Žemėje, o tai reiškia, kad juos neįtikėtinai sunku sulaužyti. Tačiau tai nereiškia, kad jie nenugalimi. Jei mylimosios širdis trokšta didelio blizgučio, vertėtų pagalvoti apie supaprastintą trinamąjį įtvirtinimą, kuris centrą apgaubia sandariu kupolu ir sumažina smūgio ar užkritimo riziką.

Komentarai išjungti.