Pasiruoškite vyrišką aprangą prieš atostogų pradžią

Pasiruoškite vyrišką aprangą prieš atostogų pradžią

Atėjo laikas atostogauti? Neužilgo prasidės ilgai lauktos atostogos? Tuomet Jums  pravartu būtų atnaujinti atostoginį drabužių garderobą, kad prisitaikytumėte prie sezono pokyčių. Šiame straipsnyje gausite daugiau patarimų kaip atsinaujinti rūbų kolekcijas šioms atostogoms.

Vis dėlto, kuriant vasaros ir atostogų komplektus, rasti tinkamą stiliaus ir patogumo pusiausvyrą 50-60 metų vyrams gali būti šiek tiek sudėtinga, ypač jei vykstate atostogauti vieni. Nesvarbu, ar atnaujinate visą garderobą, ar norite papildyti savo spintą dar keliais vasarai skirtais drabužiais, perskaitykite būtiniausių daiktų sąrašą, kuris padės jums gerai atrodyti įveikiant karštį.

Kvėpuojančios kojinės

Kad ir kokius batus nuspręstumėte avėti šią vasarą, būtinai prie jų priderinkite kvėpuojančias kojines. Pavyzdžiui, „Burlix“ vyriškos laisvalaikio kojinės yra pagamintos naudojant vėsinimo technologiją, kad kojos išliktų gaivios, net jei visą dieną avite uždarą avalynę. Kadangi šios kojinės yra įvairių dizainų, jas lengva priderinti prie beveik bet kokios poros batų.

Trikotažiniai polo marškinėliai

Polo marškinėliai yra pagrindinis kiekvieno vyro spintos elementas, nes šis drabužis gali padėti pasiekti labiau struktūrišką ir orų įvaizdį. Polo marškinėliai taip pat yra gana universalūs, o tai reiškia, kad juos galite vilkėti ir per neįpareigojančius pietus su draugais ar vakarienę su viršininku.

Lininiai marškiniai

Marškiniai iš lino puikiai tinka dėvėti vasarą arba per kitas vienišių atostogas vyresniems nei 50 metų žmonėms, nes šis natūralus audinys yra gana pralaidus orui. Lininiai marškiniai taip pat yra lengvi ir lengvai džiūsta, todėl jums nereikės ilgai jaudintis, kad atrodysite kaip įmirkę, net jei juose prakaituosite dėl karščio. Priklausomai nuo stiliaus pageidavimų, galite rinktis lininius marškinius trumpomis arba ilgomis rankovėmis.

Marškiniai trumpomis rankovėmis su sagomis

Marškiniai su sagomis yra būtini bet kokiam vakarėliui ar vakarienei. Vis dėlto nereikia savęs versti vilkėti karštų ir prikimštų marškinių ilgomis rankovėmis vien tam, kad atrodytumėte puošniau. Marškiniai trumpomis rankovėmis puikiai tinka vasaros renginiams, tik reikia rasti tokius, kurie jums tiktų.

Chino kelnės

Vyrai dažnai skundžiasi, kad viešbučių restoranuose vakarienei iš jų reikalaujama dėvėti kelnes, o damos gali laisvai valgyti vilkėdamos aptemptas sukneles. Dėvėti ilgas kelnes nereiškia, kad turite vilkėti storus ir dusinančius audinius. Tiesiog investuokite į patogias chino kelnes, pasiūtas iš kvėpuojančio medvilninio švarko audinio. Be to, chino kelnės yra siauro kirpimo, kad išryškintų jūsų kojų ilgį ir išvaizdą. vyras su chino kelnėmis

Patogūs šortai

Šortai puikiai tinka vasarai ir apskritai yra privalomas kiekvieno vyro garderobo elementas. Jie taip pat būna įvairių audinių, dizaino ir stilių. Vis dėlto rekomenduojame rinktis chino šortus, nes jie paprastai yra labiau pralaidūs orui nei kitų tipų šortai. Chino šortai taip pat yra gana universalūs, nes juos galima dėvėti tiek laisvalaikio, tiek pusiau oficialiuose renginiuose. Nepamirškite įsigyti ir patogių lentos šortų. Šie šortai puikiai tinka pasivaikščioti paplūdimyje arba praleisti dieną prie baseino.

Mufleriai ir „valčių“ batai

Mufleriai ir valties batai puikiai tinka dėvėti šiltuoju metų laiku, nes jie pagaminti iš kvėpuojančios drobės medžiagos. Nors mokasinai laikomi oficialesniais nei valties bateliai, abiejų tipų batai gali padėti marškinėlių ir chino šortų deriniui atrodyti šiek tiek puošniau. Jei prie mokasinų ar valties batelių planuojate mūvėti kojines, geriausia rinktis nepridengtas, kad jos neatitrauktų dėmesio nuo aprangos. kaip vyrai gali pasiruošti atostogų garderobui

Drobiniai sportbačiai

Jei šį sezoną pageidaujate ko nors mažiau oficialaus, drobės sportbačiai yra puiki avalynė. Jie puikiai atrodo beveik su viskuo ir, jei norite, gali prigesinti bet kokią oficialią aprangą. Juos taip pat galite dėvėti, jei planuojate užsiimti kokia nors fiziškai intensyvia veikla, pavyzdžiui, vaikščioti pėsčiomis ar atsitiktinai važinėtis dviračiu. vyrų vasaros garderobas – drobės sportbačiai

Sandalų pora

Kai norima susikomplektuoti gražią ir gaivią vasaros aprangą, patogūs atviri sandalai gali atrodyti gana stilingai. Su jais tiesiogine prasme galėsite suteikti kojoms taip reikalingą atokvėpį. Jei nerimaujate, kad sandalai atrodys pernelyg senoviški ar hipiški, rinkitės geros kokybės odinius sandalus – jie gali atrodyti gana stilingai ant penkiasdešimtmečių vyrų, be to, yra labai patogūs, nes jų oda yra elastinga, o padai – amortizuoti ir pritaikyti žygiams. Vis dėlto nepamirškite, kad sandalai laikomi labiau laisvalaikio stiliaus. Tai reiškia, kad jų nereikėtų avėti į oficialesnius renginius ir juos turėtų avėti tik vyrai, kurie vertina gerą pedikiūrą.

Vyrų šlepetės vis dar smerkiamos kasdieniame gyvenime (bent jau Jungtinėje Karalystėje), tačiau jos vis dar išlieka puikiu šventiniu įvaizdžiu.

Komentarai išjungti.