Pagrindiniai veido odos priežiūros žingsniai, turint jautrią veido odą

Pagrindiniai veido odos priežiūros žingsniai, turint jautrią veido odą

Ne retai susiduriame su moterų klausimais dėl jautrios veido odos. Išgirdus teiginį “kad veido oda jautri“ pirmas klausimas būna – kaip prižiūrite veido odą? Su šiomis problemomis susiduria tos moterys, kurioms sunkiau sekasi palaikyti tinkamą veido odos priežiūros rutiną. Veido priežiūros rutina prasideda nuo kasdieninio odos valymo, tonizavimo ir drėkinimo. Jei išgirstame, kad bent vienas iš šių etapų yra praleidžiamas – pirmas darbas būtų susitvarkyti šiuos įpročius. Pasikartosiu kiekvieną rytą ir vakarą  veidą valome, tonizuojame ir drėkiname. Ir tik vėliau, kai oda prisitaiko prie naudojamų priemonių galime papildyti rutiną: serumais, veido kaukėmis ir kitomis priemonėmis.

Naudokite švelnius produktus

Kai turite jautrią odą, gali būti sunku rasti tinkamų produktų, nes tam tikros sudedamosios dalys gali sudirginti jūsų odą. Rinkdamiesi produktus, turėtumėte visiškai vengti produktų su kvapiosiomis medžiagomis. Produktai, kuriuose yra mažiau sudedamųjų dalių, paprastai būna geresni. Jei įmanoma, prieš perkant pilno dydžio gaminius verta įsigyti testerių, kad įsitikintumėte, jog jūsų oda nereaguos. Jei įmanoma, stenkitės rinktis priešuždegiminių savybių turinčius produktus. Produktai turi būti ne tik švelnūs, bet taip pat reikia užtikrinti, kad ir jūs švelniai elgtumėtės su oda; šiurkštus elgesys su oda gali sukelti uždegimą ir paūmėjimą.

Įprastinių procedūrų kūrimas

Norėdami sukurti įprastą procedūrą, turite pagalvoti apie savo odos tipą ir problemas, su kuriomis susiduriate. Pavyzdžiui, jūsų oda gali būti jautri, bet taip pat sausa, riebi ar dehidratuota. Todėl savo odos priežiūros rutinoje turite atsižvelgti į tai, kad turite jautrią odą, ir tuo pačiu metu būti orientuoti į kitų odos problemų sprendimą. Stenkitės „nesivyti“ greitųjų madų. Visada bus madingų odos priežiūros priemonių, tačiau jos netinka tiems, kurių oda jautresnė. Pirmiausia susitvarkykite priežastis, dėl kurių jūsų oda tapo jautri arba pasikonsultuokite su kosmetologu, kurios priemonės jūsų atevju geriausiai tiktų.

Tai, kad turite jautrią odą, nereiškia, kad turite praleisti odos priežiūros rutiną, didelė tikimybė, kad oda pasidarė jautri būtent dėl to, kad neturite tinkamos kasdieninės veido odos priežiūros rutinos. Rutina nebūtinai turi būti ilga ir varginanti pradžioje užtenka vos trijų žingsnių: valome, tonizuojame ir drėkiname veido odą.  Nepamirškime savęs. Viskas priklauso nuo jūsų!

Komentarai išjungti.