Paakių odos priežiūra

Paakių odos priežiūra

Oda aplink akis yra plonesnė ir jautresnė nei likusi veido dalis, todėl dažnai būtent čia pirmiausia pastebimi senėjimo požymiai. Tai taip pat reiškia, kad naudodami akių kremą turite būti ypač rūpestingi ir atidūs. Čia aptarsime, ko reikėtų ieškoti akių kremo sudėtyje, kad jis būtų skirtas būtent jūsų problemoms po akimis, ir kaip jį naudoti, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Kokių ingredientų ieškoti akių kremuose 

Akių kremai gali padėti sumažinti paburkimą ar vadinamąsias “varnų pėdas”, pašviesinti tamsius ratilus, o veidas gali atrodyti jaunesnis ir budresnis. Kai kurios formulės skirtos vienai iš šių problemų spręsti, o kitos yra labiau universalesniems tipams. Štai keletas ingredientų į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį ieškant akių kremo:

Antioksidantai, pvz., vitaminas C arba niacinamidas: apsaugo akis nuo būsimos saulės, taršos, streso ir miego trūkumo žalos.

  • Retinoidai: padeda skatinti ląstelių apykaitą;
  • Peptidai: padeda didinti elastino ir kolageno gamybą;
  • Arnika, kofeinas ir vitaminas K: veikia kraujagysles, kad pagerintų kraujotaką ir sumažintų patinimą;
  • Hialurono rūgštis ir taukmedžio sviestas: drėkina ir sulaiko drėgmę aplink akis, kad būtų išvengta smulkių raukšlelių;

Kaip tepti akių kremą?

1 ŽINGSNIS: ant bevardžio piršto užtepkite žirnio dydžio kiekį.

Akių kremai yra labai koncentruoti, todėl žirnio dydžio kiekio užtenka abiejom akim. Šiai jautriai sričiai naudokite bevardį pirštą, nes jis natūraliai yra lengviausias. Nes nenorime per daug spausti paaikių odos.

2 ŽINGSNIS: Tepkite mažais taškeliais nuo vidinio kampučio po akimi iki antakių kaulo.

Tepti pradėkite nuo vidinio kampo po akimi ir mažais taškeliais puslankiu tepkite iki antakio kaulo. Švelniai bakstelėkite puslankiu, kad paskatintumėte kraujotaką, kol produktas visiškai įsigers. Įsitikinkite, kad tai darydami netraukiate ir netempiate odos.

Atminkite: Kad išvengtumėte sudirginimo, nelieskite per arti akies. Be to, jei gaminio etiketėje nenurodyta, venkite tepti ant akių vokų ar šalia jų.

3 ŽINGSNIS: palaukite prieš tepdami maskuojamąją priemonę. Pasitepę akių kremu, palaukite apie 90 sekundžių prieš tepdami veido kremą.

Daugiau patarimų, kaip naudoti akių kremą

Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, naudokite akių kremą ryte ir vakare. Kai kurie žmonės nori jį naudoti dieną, kad geriau atrodytų jų maskuoklis; kiti mieliau jį naudoja vakare. Šį veiksmą galite naudoti po valymo ir tonizavimo bei prieš drėkinamąjį arba naktinį kremą, maskuojamąjį kremą ar kitas odos priežiūros priemones, kad jos visiškai įsigertų.

Po šių veiksmų jūsų paakių oda bus pilnai paruošta kitam etapui. Rūpinkitės savimi ir spindėkite kiekvieną dieną!

Komentarai išjungti.