Kokia apranga madinga šį rudenį?

Kokia apranga madinga šį rudenį?

Nesvarbu, iš kur esate ir kaip jį vadinate, ruduo ir ruduo yra vienas gražiausių metų laikų. Oranžinių ir raudonų lapų, kuriais nukloti parkai ir gatvės. Daugybė pasivaikščiojimų, kuriuos galite surengti šaltame ir gaiviame ore, o saulė spinduliuoja ir skleidžia gražiausią šviesą. Viskas šiuo metų laiku yra tiesiog nuostabaus grožio. Tačiau vienas sunkiausių dalykų – apsirengti pagal sezoną. Baiminamasi, kad lietus gali sugadinti išvaizdą, bet ar skrybėlė gali tai pataisyti? O gal reikia turėti gobtuvą? Ar nebus per karšta dėvėti skrybėlę ir šaliką? Ir kaip tai atrodysite su tuo, ką dėvite. Iš esmės, ruduo čia tam, kad išbandytų jūsų mados gebėjimus. Taigi štai trys svarbiausi dalykai, kuriuos galite padaryti, kad išlaikytumėte šį išbandymą.

1. Pirma, dar nemeskite vasarinio palto į spintos galą. Rudenį būna tokių karštų dienų, kurių tiesiog nesitikite, o paskui jau būna per vėlu ir į jūsų kepuraitę įsigeria prakaito lašeliai. Nepatrauklu ir nejauku. Vienas iš būdų to išvengti – sluoksniuoti viršutinę dalį aukštu kaklu ir megztą megztinį. Tuomet ant viršaus galite užsivilkti vasarinę striukę, kad prireikus turėtumėte gobtuvą. Tai reiškia, kad saulei išlindus galėsite apsivynioti megztinį aplink juosmenį ir išlaikyti vėsią rudenišką išvaizdą.

2. Kalbant apie megztinius, nė sekundės nemanykite, kad jų turite pakankamai. Ruduo – tai pirmas žingsnis į žiemą, kai jums prireiks daugybės megztinių. Deja, kartais dėl mūsų biudžeto bus lengviau tai pasakyti, nei padaryti. Tačiau tai galima paprasčiausiai įveikti. Geriausia rinktis labai neutralias spalvas, kurias bet kada galėsite derinti ir maišyti. Klasikinės įdegio, chaki ir bordo spalvos – tai trys privalomos jūsų garderobo spalvos.

3. Paskutinis ir anaiptol ne pats prasčiausias kiekvienos merginos garderobo dalis – batai. Tai sudėtinga, nes yra daugybė skirtingų batų rūšių, kurias galėtumėte rinktis. Aš visada renkuosi tarp dviejų skirtingų rūšių, bet, tiesą sakant, svarbiausias dalykas yra batas. Nesvarbu, ar avėsite kulkšnies, ar aukštakulnius, ar aukštakulnius, ar aukštakulnius – svarbiausia yra batai. Juos paprasta avėti ir jie gali sukurti bet kokią aprangą. Jie taip pat puikiai tinka rudeninei rasai, kuri visur tvyro kartu su lietumi. 

Komentarai išjungti.