Kaip paruošti veido odą prieš makiažą?

Kaip paruošti veido odą prieš makiažą?

Gražų makiažą sukursite rūpindamiesi savo oda. Dažnai pamirštame, kad norint išgauti „tobulą išvaizdą“ reikia tinkamai paruošti veido odą. Šiandien su jumis pasidalinsime  5 paprastais veido paruošimo makiažui žingsniais, kurie pasitarnaus jums tiek kasdieniam makiažui, tiek ypatingoms progoms.

1. Veido valymas

Nuplaukite veidą drungnu vandeniu. Naudokite švelnų ir minkštą valiklį, kuris padės išlyginti odos atspalvį. Tai dar labiau padės padaryti jūsų odą lygesnę.

Kaip pasirinkti tinkamą valiklį?

Pasirinkti tinkamą valiklį yra pirmas žingsnis ruošiant veidą makiažui. Jei jūsų oda jautri, nerekomenduojame naudoti valiklių, kurių sudėtyje yra glikolio rūgšties, nes ji gali sukelti paraudimą ir sudirgimą. Ieškokite pakankamai švelnaus, kad galėtumėte lengviau pasiekti norimą išvaizdą ir paruošti veidą rausvam švytėjimui.

Be to, ieškokite pH subalansuoto valiklio. Idealiu atveju natūralus odos pH turėtų būti nuo 5 iki 6. Kuo mažesnis pH skaičius, tuo rūgštesnis. Jei neturite jokių rimtų odos problemų, idealiai tinka rasti jūsų odos pH balansą atitinkantį valiklį. Jei turite į aknę linkusią odą, ieškokite šiek tiek rūgštesnio valiklio, nes jis padės odai kovoti su bakterijomis.

2. Veido šveitimas

Juk nenorite, kad jūsų makiažas atrodytų nenatūraliai, ar ne? Taigi atsikratykite pagrindinio šios grožio nelaimės kaltininko – negyvų odos ląstelių! Šveitimo metu mes nušveičiame viršutiniame odos sluoksnyje esančias negyvas ląsteles ir makiažas būna tepamas jau ant “naujos” lygios odos. 

Kaip išsirinkti tinkamą šveitimo priemonę?

Ieškokite švelnaus kasdienio šveitiklio su mažomis apskritos formos granulėmis. Šiurkštūs ir netaisyklingi ingredientai gali būti kenksmingi, nes gali suerzinti odą ir ją pernelyg išsausinti. Gerai nuplaukite veidą drungnu vandeniu. Nepamirškite nušveisti  ir kaklo bei dekolte zonos

3. Tonikas arba serumas

Gerai nušveitę odą, užtepkite toniko ir tada serumo. Palaukite kelias sekundes, kol serumas įsigers. Tonikas naudingas norint atstatyti odos pH, o serumas puikiai pamaitins veido odą prasiskverbdamas į poodinį sluoksnį, kur neprasiskverbia veido kremai. Šį žingsnį dažnai praleidžiame, tačiau jis yra labai svarbus.

Kaip išsirinkti tinkamą serumą?

Rinkitės serumą, kurio sudėtyje yra šių ingredientų:

Vitamino C, kuris išlygina odą

natrio hialuronato, kad oda būtų drėgna

žolelių odai drėkinti ir senėjimui mažinti

4. Akių kremas

Manėte, kad šis žingsnis nėra svarbus? Pagalvokite dar kartą, nes šis žingsnis atliekamas dar prieš drėkinamąjį kremą. Panašiai kaip ir serumas, jūsų akių kremas turi būti plonas. Jis padeda sudrėkinti ir išlyginti odos atspalvį aplink akis, kad atrodytumėte budresnė. Aplink akis esanti sritis yra trapi ir plona, todėl įsitikinkite, kad teisingai tepate akių kremą.

5. Drėkinamasis kremas

Šis žingsnis neginčijamas – nesvarbu, ar jūsų oda riebi, sausa, ar mišri. Prieš darydamos makiažą norėsite naudoti lengvą drėkinamąjį kremą, kad makiažo pagrindas nebūtų riebus. Įsitikinkite, kad naudojate drėkinamąjį kremą, kuris tinka jūsų odos tipui ir užtikrina drėkinimą visą dieną. Veido kremas taip pat svarbus, gal užrakintume prieš tai naudojamą serumą veidui. Jei praleisime šį žingsnį, serumas būdamas laukus tiesiog išgaruos. 

Kaip pasirinkti tinkamą drėkinamąjį kremą?

Jei turite į aknę linkusią odą arba netolygiai išbertą odą, ieškokite drėkinamojo kremo be riebalų, kuris yra nekomedogeninis. Jei turite sausą odą, ieškokite kremo, kuris būtų tirštesnis, kad galėtumėte naudoti dieną. Tirštesnis kremas taip pat padės paruošti pagrindą, kad galėtumėte atrodyti kaip rausva, „tiesiai iš dušo“.

Dabar, kai tinkamai paruošėte veidą makiažui, galite pradėti naudoti makiažo pagrindą ir kitus produktus, kuriuos išsirikiavote ant tolygiai švarios odos. Gerai paruošus odą, makiažą bus lengviau tepti, o veidas atrodys dar labiau švytintis. Tik atlikę šiuos 5 paprastus veiksmus galėsite mėgautis kokybišku makiažu.

Komentarai išjungti.