Išbandykite naujus lūpų dažų atspalviams, kurie puikiai užbaigia bet kokį makiažą ar aprangos kodą

Išbandykite naujus lūpų dažų atspalviams, kurie puikiai užbaigia bet kokį makiažą ar aprangos kodą

Lūpų dažai! O, nuo ko pradėti. Jei nuolat kaupiate lūpų dažus, nesate vieni. Kaip ir jūs, mes taip pat turime pilną kibirą mėgstamų lūpų dažų atspalvių. Ir nors kam nors gali atrodyti, kad jų pakanka, mums tikrai ne. Be to, jei mėgstate kolekcionuoti įvairias lūpų spalvas, bet renkatės vis tuos pačius senus atspalvius, tuomet jums, mano drauge, reikia kelti lygį. 

Suprantame, kad tikriausiai bijai eksperimentuoti su tam tikrais atspalviais dėl nuogąstavimų, pavyzdžiui, kad jie netiks tavo odos spalvai arba atrodys per daug ryškūs ir pan. Mums šie klausimai taip pat šmėkščioja prieš akis, kai peržvelgiame lūpų dažų atspalvius, kurie kitu atveju būtų NE-NE. Tačiau lentelės apsivertė! Yra tiek daug mados atstovių, kurios ryškiais lūpų dažais ir ne tik jais pagyvina aštrią išvaizdą. Tad, kodėl neišbandžius naujų atspalvių ir jums?

Kaip visada, mes esame čia, kad padėtume. Laikykite mus savo lūpų dažų geriausiomis draugėmis, kurioms patinka aptarti naujas lūpų spalvas arba padėti išsirinkti naują atspalvį. Tačiau prieš pasinerdami į atspalvius, kuriuos privalote turėti, pirmiausia turime pakalbėti apie kelis dalykus.

Raskite savo lūpų atspalvį 

Kiekvienas lūpų dažų atspalvis turi variantų. O pasirinkti sau tinkamą priklauso nuo jūsų atspalvio. Kai kurios iš jūsų jau žinote savo atspalvį ir galite praleisti šį skyrių, tačiau likusioms pateikiame trumpą gidą, kaip rasti savo atspalvį.

Pažvelkite į savo venas natūralioje šviesoje ir nustatykite jų spalvą. Jei jos atrodo žalios, jūsų undertonas yra šiltas, o raudoni lūpų dažai ir oranžiniai lūpų atspalviai kaip baziniai pigmentai jums labiausiai tiks. Jei jos atrodo mėlynos, jums puikiai tiks lūpų dažų atspalviai su violetiniais ir mėlynais baziniais pigmentais. 

O jei tikrai negalite pasakyti, ar jie žali, ar mėlyni, jums labai, labai pasisekė, nes jūsų apatinis tonas yra neutralus ir tiks beveik visi atspalviai su baziniu pigmentu.

Kiekvienas lūpų dažų atspalvis turi variantų. O išsirinkti sau tinkamą priklauso nuo jūsų apatinio tono. Kai kurios iš jūsų jau žinote savo atspalvį ir galite praleisti šį skyrių, o likusioms pateikiame trumpą gidą, kaip rasti savo atspalvį.

Pažvelkite į savo venas natūralioje šviesoje ir nustatykite jų spalvą. Jei jos atrodo žalios, jūsų undertonas yra šiltas, o raudoni lūpų dažai ir oranžiniai lūpų atspalviai kaip baziniai pigmentai jums labiausiai tiks. Jei jos atrodo mėlynos, jums puikiai tiks lūpų dažų atspalviai su violetiniais ir mėlynais baziniais pigmentais. Ir galiausiai, jei tikrai negalite pasakyti, ar jie žali, ar mėlyni, jums labai, labai pasisekė, nes jūsų apatinis tonas yra neutralus ir tiks beveik visi atspalviai su baziniu pigmentu.

Lūpų dažų formulių tipai

Lūpų dažai būna skirtingų atspalvių ir dydžių, taip pat būna skirtingų tekstūrų arba formulių. Jei esate žmogus, kurio lūpos labai greitai išsausėja, venkite skystų lūpų dažų ir matinių lūpų dažų tekstūrų. O jei vis tiek norite pasipuikuoti lūpdažiu, prieš tai visada pasitepkite lūpų balzamu, kad sudrėkintumėte ir pamaitintumėte lūpų putlumą. Be to, akivaizdu, kad šiuo atveju geriausiai tiks nedžiūstantys lūpų dažai. Jei turite itin riebią T zoną (kaktą, nosį ir smakrą), viršutinė lūpa per dieną gali prakaituoti. Šiuo atveju kreminiai lūpų dažai nepadės, nes padidins prakaitavimą. Tačiau vėlgi, jei mėgstate blizgaus ar kreminio formato atspalvį, užtepusi jį užtepkite permatomos pudros.

Rožinė spalvos lūpų dažai

Nors rožinė spalva yra subtilus ir gražus atspalvis, ji gali kelti daug rūpesčių, ypač jei renkatės rožinį lūpų dažų atspalvį. Rožinė dažniausiai nešiojama dieną, ją visiškai galima naudoti vėlyvųjų pusryčių įvaizdžiui, rytiniams renginiams arba išėjus į įprastą darbą nuo 9 iki 5. Tačiau rožinės spalvos galia spindi ir vakarais! Kai einate į miestą sutemus ir naudojate sunkų akių makiažą, subtilus rožinis atspalvis padės sutelkti dėmesį ten, kur jis turi būti – į akis! Taigi, pasirinkite tobulą rožinės spalvos atspalvį, atitinkantį jūsų atspalvį, ir pamatysite, kad jos griebiatės dažniau nei ne!

Nudažyk mane violetine spalva!

Violetinės spalvos grįžo į madą! Anksčiau į violetinę spalvą nebuvo žiūrima kaip į stilingą atspalvį. Tačiau dabar vyno spalva yra daugiau nei laukiama ant visų lūpų. Ir tam yra DIDELĖ priežastis. Violetinė spalva ne tik tinka, bet ir glosto beveik visus odos tonus – ypač tamsiai violetinė. Be to, ji tikrai nėra įvardijama kaip dieninė ar naktinė spalva.

Be to, teigiama, kad ši spalva labai tinka ir tamsiems odos atspalviams. Taigi, ko laukiate? Pasirinkusios šią drąsią spalvą, susikurkite nuostabų makiažą ir drąsiai juo puoškitės.

Kaip dažnai dažotės raudonais lūpų dažais?

Nėra nieko stilingesnio už tobulas raudonas lūpas. Nuo vestuvių iki vakarinių pasilinksminimų, dieną ar naktį, tinkamas raudonas lūpdažis bet kokį įvaizdį paverčia superherojumi. Tačiau čia iš tiesų reikia rasti tinkamą atspalvį, patikrinti savo atspalvį ir pasirinkti tinkamą atspalvį. Nes kai tai padarysite, pamatysite, kad jo laikysitės beveik visą laiką.

Jei ieškote progos pasipuikuoti šia spalva, jums nereikia jokios ypatingos progos, nes šis atspalvis puikiai tinka darbui, vakarėliams ar klasikiniam pasimatymo ansambliui.

Pasiruoškite rudiems atspalviams

Kažkada vadinta „liūdna, nuobodžia spalva“, dabar tapo elegantiškiausiu lūpdažiu. Nesvarbu, ar tai būtų šviesiai, ar tamsiai rudi lūpų dažai, rudos spalvos lūpų dažai yra žinomi dėl to, kad, kitaip nei bet kuri kita spalva, juos galima sukurti. Vienas tobulas rudas atspalvis, priklausomai nuo jūsų atspalvio, gali būti naudojamas dienos metu, o po vakarėlio, kai nusileidžiate į vakarėlį, gali būti paryškintas.

Be to, tamsiai rudus lūpų dažus galima naudoti ir kaip kontūro lazdelę. Tiesiog pasirinkite tinkamą atspalvį, kuriuo norite kontūruoti, ir derinkite su makiažo pagrindu!

Oranžinės spalvos lūpų dažai

Dabar padarykime pauzę. Oranžinė spalva buvo ir tebėra labai nesuprantama ir nedaugelis išdrįsta ją dėvėti. Mes suprantame ir norime jums padėti! Kai nustatysite savo atspalvį, švelniai perbraukite. Kurkite jį po truputį, žingsnis po žingsnio, kad pamatytumėte, kaip jis atrodo.

Pamatysite, kad oranžinė spalva gali puikiai papildyti jūsų įvaizdį. Dėvėkite ją bet kada, dieną ar vakare – su tinkamu oranžinės spalvos atspalviu galėsite užkariauti ir apsukti galvą.

Nude atspalvio lūpos

Nude lūpų dažai šiandien yra visiškoje mados viršūnėje. Kiekviena įžymybė, influencerė renkasi gražius nude atspalvių lūpų dažus. Tačiau čia taip pat yra viena gudrybė. Nors dauguma nude atspalvių dažniausiai puikiai atrodo ant šviesesnių odos tonų, tamsiaplaukėms gražuolėms kartais sunku išsirinkti tinkamą. Nebijokite! Atsakymas – rausvi atspalviai. Ruda arba rausva nude spalva, arba itin šviesi nude, kurią galite papildyti ruda spalva, tikrai padės jums pataikyti į dešimtuką! Tiesą sakant, tam prireiks šiek tiek bandymų ir testų, tačiau netrukus rasite savo tinkamiausią nude atspalvį, be kurio negalėsite gyventi!

Komentarai išjungti.