Dovana vyrams – vyriški kvepalai

Dovana vyrams – vyriški kvepalai

Ar dažnai susiduriate su sunkumais norėdami išrinkti tinkamus kvepalus savo artimiesiems? Ir tos didžiulės kvepalų lentynos atrodo bauginančiai? O, jei perkate dovaną internetu ir tenka vadovautis tik rekomendacijomis ir kvapų aprašais? Jei į šiuos klausimus Jūsų atsakymas buvo teigiamas, tuomet turime Jums puikių žinių. Esme Jums parengę kvepalų vadovą, kuris pagelbės šiame pasiruošimo procese. 

Jei perkate kvepiančią dovaną vyrui, ką svarbu išsiaiškinti?

Kokiam vyrui perkate dovaną…

Charakteris, pomėgiai ir asmeninis stilius – visa tai yra gairės, tačiau niekada negalima visiškai garantuoti, kad jis norės būtent to, ko jis norės – jis gali jus (ir save patį) nustebinti. Vyriški kvepalai šiek tiek pasistūmėjo į priekį nuo tų laikų, kai buvo naudojami vienodo dydžio sportiniai, gaivūs arba nieko. Dabar egzistuoja „lyčių kaitos“ kvepalų kategorijos, o vyrams siūlomi puošnūs gintariniai ir rafinuoti fougéres, įtraukiantys gurmaniški, didesni, drąsesni keltonai ir net gėlių kvapai, kurie neįtikėtinai kvepia ant vyro odos.

Nuo ko pradėti?

Jei jau žinote kvepalus, kurie jiems patinka

Pasidomėkite, ar galima įsigyti atitinkamų produktų, pavyzdžiui, nuostabiai dekadentiškų priežiūros priemonių, tokių kaip kūno ir barzdos aliejai, dušo želė ar kūno losjonai. Dažnai galima rasti kelioninio dydžio kvepalų versijų (kurios visada naudingos ir gerai vertinamos).

Jei neįsivaizduojate, kas jiems patinka / Kaip išsirinkti kvepalus

Pagalvokite, kaip jie rengiasi arba kaip puošia savo namus – tai puikiai parodo jų charakterį ir kvapų stilių, kurį jie tikriausiai renkasi. Ar yra tam tikros medžiagos, prie kurių jie prisiriša, arba spalvos, kurias jie paprastai renkasi? Kvapas, tekstūra ir spalva turi daug bendrų savybių.

Komentarai išjungti.