Asmeninis veido odos priežiūros gidas

Asmeninis veido odos priežiūros gidas

Ar mėgstate valandų valandas vaikščioti po grožio ir odos priežiūros parduotuves, bandydami naujausius ir geriausius produktus, žadančius išspręsti veido odos priežiūros problemas: išvalyti spuogus, pašviesinti tamsias dėmes, išlyginti smulkias linijas ar raukšles? Nors eksperimentuoti smagu, tačiau investuoti į produktą, kuris nieko nepadeda jūsų odos problemoms – apmaudu. Taigi įsivaizduokite, kad jūsų odos priežiūros tikslams pritaikytas produktas staiga atsiduria po ranka. Nuostabu, ar ne? Gera žinia: egzistuoja individualiai pritaikyta odos priežiūra, kuri gali padėti jums pasiekti geriausią odos būklę. 

Kas tiksliai yra individuali odos priežiūra? 

Individualūs odos priežiūros produktai – tai produktai, sukurti – jums. Nesvarbu, ar norite pašalinti odos iššutimus, ar sumažinti smulkias raukšleles, ar ir viena, ir kita, licencijuoti specialistai, naudodamiesi individualiomis konsultacijomis, mobiliosiomis programėlėmis ir internetinėmis viktorinomis, parenka geriausius ingredientus jūsų unikaliam odos tipui. 

Individualiai pritaikyta odos priežiūra padeda sutaupyti laiko ir energijos, kurių gali prireikti bandymams ir klaidoms išbandant įvairius produktus. Kadangi jos sukurtos atsižvelgiant į jūsų unikalias odos problemas, jos puikiai tinka jūsų odos tipui ir svarbiausiems prioritetams, pavyzdžiui, kovai su spuogais, ankstyvųjų senėjimo požymių prevencijai, hiperpigmentacijos mažinimui ir kt.

Naudodami individualiai pritaikytą odos priežiūrą, galite geriau pažinti savo rutinos produktus ir jų naudą savo odai. Taip galėsite pasinaudoti veikliosiomis medžiagomis, kurios iš tikrųjų jums tinka. O kai jūsų pritaikyta formulė naudojama kartu su kitais produktais, pavyzdžiui, valomosiomis ar drėkinamosiomis priemonėmis, jie puikiai dera tarpusavyje ir tinka jūsų odai.

Kokie yra individualios odos priežiūros privalumai?

Individualizuotos odos priežiūros procedūros suteikia daugiau galimybių rūpintis savo veido oda. Bazinės formulės yra neutralios lyties atžvilgiu ir skirtos konkretiems odos tipams, kaip ir papildomi pasirinktiniai ingredientai, skirti konkrečioms jūsų odos problemoms spręsti. O kadangi jūsų oda keičiasi, padedant vidiniam dermatologui, keičiasi ir jūsų formulė. Jūsų odos priežiūros rutina turėtų augti kartu su jumis – ir tai neturėtų kelti nereikalingos painiavos.

Dermatologiniuose produktuose dažnai gausu ingredientų, kurių jūsų odai nereikia, nes jais siekiama gydyti visas galimybes, kurios priskiriamos bendram odos tipui ar būklei. Į geriausią individualizuotą odos priežiūrą įeina visos gerosios medžiagos, padedančios išvengti odos išbėrimų ir jautrumo problemų – be jokių nereikalingų priedų. Taigi, jei ieškote senėjimą stabdančio kremo, kuris taip pat skirtas suaugusiųjų spuogams, būtent tai ir gausite. Ir ši individualizuota formulė labai skirsis nuo įsigyto be recepto parduodamo kremo nuo spuogų ir serumo nuo senėjimo. Jums reikalingi ingredientai sumaišyti į vieną lengvai naudojamą formulę.

Individuali odos priežiūros rutina

Odos priežiūra yra svarbi jūsų odos sveikatai ir apsaugo nuo spuogų, senėjimo ir kitų odos problemų. Nors mėgstame viską daryti paprastai (apie tai dar pakalbėsime), pateikiame išsamią odos priežiūros rutiną, kuri apima visus jūsų pagrindus ir dar kai ką. 

Rytinė veido priežiūra 

Valomasis prausiklis – pirmas žingsnis. Naudokite švelnų valiklį, tinkantį jūsų odos tipui, veidui plauti. 

Toliau seka šveitimas. Šveitimas rekomenduojamas 2-3 kartus per savaitę. Šveitimo tikslas – pašalinti negyvas odos ląsteles, kad oda atrodytų švari ir gaivi. 

Kitas svarbus veido priežiūros žingsnis – veido tonizavimas. Tonikas naudojamas odai nuraminti, atsatatyti jos pH ir paruošti ją drėkinamosioms priemonėms, tokioms kaip serumai, losjonai ir kremai. Tik atkreipkite dėmesį į tonikus, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra alkoholis (ypač denatinis alkoholis). Alkoholis gali išsausinti odą ir ją sudirginti. 

Serumuose naudojami specifiniai ingredientai, padedantys spręsti įvairias problemas, įskaitant hiperpigmentacijos, senėjimo požymių mažinimą ir odos atspalvio gerinimą. Skirtingi serumai yra sukurti šioms problemoms spręsti, tačiau jie taip pat nėra privalomi.  

Akių kremai gali padėti sumažinti paburkimą, drėkinti ir apsaugoti jautrią odą aplink akis. Jie rekomenduojami pagal poreikį.

Drėkinamasis kremas yra ypač svarbi odos priežiūros priemonė. Rinkitės drėkinamąjį kremą, skirtą konkrečiai jūsų odai – riebiai, sausai ar mišriai. 

Apsauginis kremas nuo saulės SPF 30+ – tai jūsų kūno šarvai ir apsauga nuo žalingų UV spindulių. Jis visada yra paskutinis rytinės odos priežiūros procedūros žingsnis. Tepkite jį bent 15 minučių prieš išeidami iš namų. Jei naudojate makiažą, pirmiausia pasitepkite, tada tepkite makiažą. Prieš darydami makiažą, leiskite apsauginiam kremui nuo saulės kelias minutes įsigerti.

Vakarinė veido odos priežiūra

Toks pat ritualas svarbus ir vakare, kai ruošiame veido odą miegui:

Makiažo valymas

Šveitiklis ir (arba) tonikas (pasirinktinai)

Serumas (pasirinktinai)

Akių kremas (pasirinktinai)

Veido kaukė (neprivaloma)

Drėkinkinimas

Rūpintis savo oda paprasta tikime, kad geriausia individuali odos priežiūros rutina susiformuoja automatiškai, kai pakankamai ilgai tai atliekame kiekvieną dieną. Tas pats, kas valytis dantis, ar įsivaizduojate savo rytą – vakarą be dantų išsivalymo? Manau, kad ne 🙂 Tad atitinkamai prižiūrėkite savo veido odą ir rezultatais džiaugsitės dar ilgai.  

Komentarai išjungti.