Ar vyriškas vestuvinis žiedas turi atspindėti asmeninį stilių?

Ar vyriškas vestuvinis žiedas turi atspindėti asmeninį stilių?

Taigi esate susižadėjęs. Sveikiname! Tarp jaudulio dėl pasiūlymo, sužadėtuvių žiedo ir vestuvių planavimo nepamirškite vienos svarbios detalės – vestuvinio žiedo!

Kai kurie vaikinai yra aistringi juvelyrinių dirbinių mėgėjai, o kitiems vyriškas vestuvinis žiedas gali būti pirmasis jų gyvenime. Nepriklausomai nuo to, vestuvinis žiedas yra jūsų amžinos meilės simbolis, kurį dauguma vedusių vyrų nešios didžiąją savo gyvenimo dalį.

Netrūksta pasirinkimų, tinkančių kiekvienam stiliui ir biudžetui: nuo klasikinių metalinių žiedų iki vyriškų vestuvinių žiedų su deimantais ir juodų vestuvinių žiedų. Taigi, nesvarbu, ar daug galvojote apie tai, kokio vestuvinio žiedo norėtumėte, ar visai negalvojote, mes jums paaiškinsime viską, ką reikia žinoti renkantis žiedą, kurį tikrai branginsite visą gyvenimą.

Populiariausi vestuvinių žiedų stiliai vyrams

Jums tinkamiausias žiedo stilius priklausys nuo kelių veiksnių, įskaitant jūsų asmeninį skonį, gyvenimo būdą ir rankas. Svarbiausia – išsirinkti žiedą, su kuriuo jus sieja ryšys ir kurį jums bus malonu nešioti. Pradėkime nuo populiariausių vestuvinių žiedų vyrams stilių.

Klasikinis vestuvinis žiedas

Nesunku suprasti, kodėl klasikinės metalinės vestuvinės apyrankės yra mūsų geriausiai parduodamų žiedų vyrams stilius. Klasikiniai žiedai, ilgai mėgstami, gaminami iš poliruoto tauriojo metalo, pavyzdžiui, aukso, sidabro ar platinos, ir neturi jokių kitų ypatybių ar puošybos elementų, pavyzdžiui, tekstūros, akmenų ar graviūrų. Jos būna nuo siaurų iki plačių, įvairių formų ar profilių (daugiau apie tai toliau).

Apyrankės profilis reiškia žiedo formą išorėje. Tai gali būti nuo aukšto kupolo, kuris yra panašus į D raidės formą ir pakeltas aukštai nuo piršto, iki žemo kupolo, kuris yra plonesnis ir nėra pakeltas nuo piršto. Griežtų taisyklių nėra, nors kai kurie žmonės ant storesnių pirštų renkasi žiedus su aukštu kupolu, o dauguma žmonių renkasi kažką per vidurį – šiek tiek kupolo formos žiedą, kuris yra subtiliai išlenktas.

Geriausiai tinka: Klasikiniai metaliniai vestuviniai žiedai tinka beveik visiems. Klasikinis žiedas yra geras pasirinkimas vyrams, kurie nori paprasto ir santūraus žiedo, kuris nebūtų senstelėjęs. Kadangi skiriasi metalai, plotis ir profilis, nesunku rasti jums tinkantį klasikinį žiedą.

Šiuolaikiniai vyriški vestuviniai žiedai

Nors santuokos ritualas turi gausybę tradicijų, šiuolaikinės poros skinasi savo kelią ir vestuvinių žiedų pasirinkimas nesiskiria. Yra daugybė šiuolaikinių stilių, kurie siūlo kažką šiek tiek kitokio nei klasikiniai žiedai.

Daugelyje šiuolaikinių vestuvinių žiedų žaidžiama su tekstūra, įskaitant šukuotą metalą, kuris suteikia plokščią matinį paviršių, ir kalto metalo žiedus, kurie atrodo kur kas kaimiškiau. Kai kuriuose moderniuose žieduose taip pat maišomi metalai, pavyzdžiui, juodas volframas kontrastuoja su rožinio aukso juostele, kuri kartu sukuria įspūdingą išvaizdą. Plokštesnio profilio žiedai taip pat paprastai atrodo minimalistiškiau ir moderniau.

Geriausiai tinka: Vaikinams, kurie nemano, kad tradicinis žiedas jiems tinka. Jei klasikinio žiedo idėja jums atrodo pernelyg senamadiška, galbūt patogiau jausitės su šiuolaikinio stiliaus žiedu. Tai gali būti matinė apdaila, tamsus metalas, pavyzdžiui, volframas, arba mišrūs metalai ir spalvos, kad atrodytų gaiviau ir netikėčiau.

Deimantiniai vestuviniai žiedai

Deimantai yra amžini ir skirti visiems! Vis daugiau vyrų renkasi vestuvinius žiedus, kuriuose yra šiek tiek arba daug blizgesio. Galimi įvairūs variantai: nuo santūrių – paprastų žiedų su vienu deimantu iki puošnių – kanalų rinkinio deimantinių vestuvinių žiedų su blizgučiais visame žiede. Platinos ir baltojo aukso apyrankės puikiai atskleidžia deimantų spindesį, tačiau geltonojo ir rožinio aukso apyrankės taip pat puikiai tinka vyrams, kurie mėgsta šiltesnes odos spalvas.

Geriausiai tinka: Vaikinams, kurie nori, kad šis kasdienis papuošalas taptų kažkuo ypatingu. Daugumos vyriškų vestuvinių žiedų su deimantais akmenys yra įkomponuoti į metalą, o ne iškilę virš jo – tai reiškia, kad jie yra praktiški ir lengvai nešiojami.

Unikalūs vyriški vestuviniai žiedai

Jūsų pasirinktas vestuvinis žiedas turėtų būti toks pat ypatingas kaip ir meilė, kurią jis simbolizuoja. Nors paprasti žiedai gali būti populiariausias pasirinkimas, jie tikrai nėra vieninteliai. Kalbant apie unikalius vestuvinius žiedus vyrams, yra daugybė pasirinkimų vaikinams, kurie nori kažko neįprasto ir netikėto. Štai keletas mūsų mėgstamiausių:

Graviruoti vestuviniai žiedai: Jei jums patinka detalės, graviruotas vestuvinis žiedas gali būti puikus pasirinkimas. Nuo senovinio stiliaus graviūrų iki keltų raštų ir pynimo – yra daugybė būdų, kaip vestuviniam žiedui suteikti tekstūros ir įdomumo. Be to, žiede galite išgraviruoti asmeninę žinutę, kuri jums ir jūsų antrajai pusei turi ypatingą reikšmę.

Nuoroda krašto vestuviniai žiedai: Šiuose žieduose naudojamos moderniausios technologijos ir meistriškumas, kad būtų sukurta susietos grandinėlės išvaizda. Jie gali būti pagaminti iš vieno metalo arba mišrių metalų, kad būtų kontrastingi.

Tekstūriniai vestuviniai žiedai: Kai kuriems vaikinams patinka lygus poliruoto metalo žiedo blizgesys, o kitiems labiau patinka tekstūra. Čia yra keletas variantų, įskaitant šlifuoto metalo, smėliuotus, kaltus ir satino apdailos žiedus.

Dviejų atspalvių vestuviniai žiedai: Baltasis ir geltonasis auksas – tai alternatyva tradiciniams vieno metalo žiedams. Tai gali būti puikus pasirinkimas vaikinams, kurie mėgsta nešioti įvairius papuošalus, kad galėtų juos derinti.

Geriausiai tinka: Unikalūs vestuviniai žiedai skirti vaikinams, kurie nori pabrėžti savo stilių arba suteikti papuošalui ypatingą reikšmę. Tai gali būti kultūrinės ar romantinės reikšmės graviūra arba netikėtas tekstūros ir spalvos panaudojimas, suteikiantis žiedui papildomų niuansų.

Komentarai išjungti.