2022 vasaros aprangos tendencijos – ką turėtume žinoti?

2022 vasaros aprangos tendencijos – ką turėtume žinoti?

Atėjo laikas pasinerti į 2022 m. mados tendencijas. Šį  vasaros sezoną jūsų drabužių  garderobą atgaivins vasarai tinkančios ryškios spalvos, elegantiškos detalės ir nuostabūs aksesuarai, kurie tinks kiekvieno skoniui ir figūrai. Nesvarbu, kur vykstate atostogauti, į savo drabužių spintą galite akimirksniu įnešti „šviežumo“, įnešdami į ją šio sezono privalomus elementus.

Katės akių metaliniai akinių rėmeliai

Nuo nuotaiką keliančių ryškių spalvų drabužių dopamino apsirengimo iki atradimo, kas yra boho stilius – ši vasara kupina tendencijomis dvelkiančių kūrinių, kurie leis jaustis ir stilingai, ir atsipalaidavusiai. Dauguma stilių, kuriuos matysite parduotuvėse, atkeliaus iš podiumų, o 2022 m. mados tendencijas galima apibūdinti tik kaip maksimalistinių įvaizdžių proveržį.

Garsūs dizaineriai ir mados industrijos atsovai skatina atsiribokite nuo „dėvėti vieną kartą“ kultūros ir vadovaukitis  principu, rinkantis daiktus,  išmokti juos pamilti ir  dėvėti vėl ir vėl su įvairiomis aprangomis. Taip pat galite pasidomėti garsiais tvarių drabužių prekės ženklais, kurie sąmoningai kuria madingus drabužius, darančius mažesnį poveikį aplinkai. O jei norite finansuoti savo naują garderobą, kodėl gi nesužinojus, kaip parduoti drabužius internetu ir iškeisti senus į naujus. 

Štai didžiausios mados tendencijos, kurias verta įsidėmėti 2022 m.

Pamirškite stiprų įdegį, neutralius ar klasikinius kreminius atspalvius, 2022 m. mados spalvų tendencijos – drąsios ir ryškios. Pradėkite nuo ryškaus aksesuaro, pavyzdžiui, batų ar rankinės, ir pridėkite jį prie įvaizdžio, su kuriuo jaučiatės patogiai. Tai pridės pasitikėjimo savimi kiekvienai moteriai. Ši vasara yra pats metas įpūsti spalvų į savo  rūbų spintą. Paklauskite savęs prieš veidrodį, kokia spalva man šiandien tinks labiausiai ir drąsiai pradėkite džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi kupiną dieną. 

Jei ieškote idėjų, ką apsirengti į vestuves, arba jums reikia aprangos krikštynoms, ryškūs raštai lengvai atspindės džiugią progos nuotaiką.

Drąsios avalynės ir rankinių: Į tendenciją įsitraukite su spalvotais kulniukais arba dėmesį prikaustančiais rankų papuošalais. Jie akimirksniu pagyvins mažą juodą suknelę arba suteiks įdomumo įpratiems drabužiams. Jei tikrai norite išsiskirti, pabandykite derinti spalvas. Puikiai dera mėlyna ir žalia arba oranžinė ir rožinė spalvos. Kad gautumėte papildomo įkvėpimo, peržiūrėkite geriausias 2022 m. rankinių tendencijas.

Komentarai išjungti.